SON DAKİKA

Kılıçdaroğlu'na Sert Çıkış!

Bu haber 03 Haziran 2016 - 13:15 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

Başbakan Yardımcısı olduktan sonra ilk kez memleketine gelen Nurettin Canikli, Ordu-Giresun Havaalanı’nda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Bir soru üzerine başkanlık konusuna da değinen Başbakan Yardımcısı Canikli, “Sayın Kılıçdaroğlu, ‘Başkanlık ancak kan dökülerek gelir’ anlamına gelen açıklamasına gelince onun kararını verecek olan millettir. Kılıçdaroğlu’nun ya da bir başkasının bunu ne engellemesi mümkün ne de bu şekilde bir yöntemle geciktirmesi ya da korkutması mümkün” dedi.

“KILIÇDAROĞLU'NUN CÜMLELERİ DİKTATÖR CÜMLELERİ”

Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarının hiçbir şekilde demokratik bir hukuk devleti ve uygulaması mantığıyla bağdaşmadığını kaydeden Canikli şunları söyledi:

“Böyle bir mantık ve anlayış sadece totaliter ve faşist rejimlerde diktatör kişiler tarafından ifade edilebilecek cümlelerdir. Konuştuğumuz tabi bir sistem sorunudur, onun da kararını millet adına önce TBMM karar verir, daha sonra milletimizin de onayını aldıktan sonra böyle bir kararın karşısında kimse duramaz.

Bu karar uygulanır ve milletimizin takdir ettiği sistem hayata geçirilir. Herkeste buna kuzu kuzu uymak zorundadır. Sayın Kılıçdaroğlu’nun bu konudaki açıklamaları gerçekten talihsizliktir. ”

Etter du har lagret dine samtykkeinnstillinger vil du ikke bli vist denne veilederen på nytt, men om det du kan når som helst åpne den på apotekno.com nytt ved å trykke “innstillinger for informasjonskapsler” i bunnmenyen på nettsidene. En nål stikkes inn i området mellom endetarmen og pungen.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.