Sözleşmeli personel alınacak

Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na sözleşmeli personel alım yapılacak.

Kaman Kaymakamlığı, Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na 1 koordinatör görevlisi ve 1 yardımcı hizmet görevlisi olmak üzere 2 sözleşmeli personel alım yapılacağını duyurdu. 6 ay süreyle çalışacak olan sözleşmeli personellerin Kaman İlçesi’nde ikamet etmesi gerekiyor.

Kaman Kaymakamlığı’nın resmi sitesinde yayımlanan Kırşehir İli Kaman İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sözleşmeli Personel Alım İlanında şu bilgilere yer verildi:

Kırşehir İli Kaman ilçesi  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızca 2022 Kaman SYDV Destek Merkezi 1 projesi kapsamında, 3294 sayılı kanun gereği ihtiyaç sahibi ailelerin 6 ay süre ile 1 adet koordinatör görevlisi ve 1 adet yardımcı hizmet görevlisi istihdam edilecektir. 
Genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, 25 - 35 yaşları arasında olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, sahtecilik, dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
İşin süresi 6 ay. İstenilen iş gücü türü: proje kapsamında geçici personel
istenilen iş gücü sayısı 1 adet koordinatör görevlisi, 1 adet yardımcı hizmet görevlisi.
Eğitim durumu: Koordinatör görevlisi en az 4 yıllık yüksek okul mezunu olmak, yardımcı hizmet görevlisi için en az lise mezunu olmak.
Özel şartlar; Kaman İlçesi sınırları dâhilinde ikamet ediyor olmak.(Başvuru tarihine göre son altı aydır ikamet ettiğini belgelemesi gerekmektedir.) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bedensel engelli bulunmamak. Koordinatör görevlisi başvurusu için en az 4 yıllık yüksek okul mezunu olmak, yardımcı hizmet görevlisi için en az lise mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, sahtecilik, dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Başvurular 17 Haziran’da sona erecek

Sınavın ilanı, başvuru şekli ve süresi; Başvuru: 13 Haziran 2022 – 17 Haziran 2022 tarihleri arasında Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapılacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup internet ya da posta yoluyla başvuru alınmayacaktır. 
Sınavın yeri ve şekli: Mülakat Sınavı 20 Haziran 2022 tarihinde saat 10.00'da Koordinatör Görevlisi için, saat 11.00’da Yardımcı Hizmet Görevlisi için Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılacak olup ayrıca davet yazısı gönderilmeyecektir.  

Başvuru sırasında istenecek belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi, sözleşmeli personel iş talep formu (eksiksiz şekilde doldurulacak. vakıftan temin edilecek.), son altı ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf, ikamet belgesi.(başvuru tarihine göre son altı aydır ikamet ettiğini belgelemesi gerekmektedir.), sağlık raporu ( aile hekiminden alınacak, iş tanımına uygunluğu belirtilecek), öğrenim belgesi fotokopisi.

Sınav sonuçları; Yapılacak mülakat sonucu mülakat puanı göz önünde tutularak en yüksek puanı alan 1 adet koordinatör görevlisi ve 1adet yardımcı hizmet görevlisi tespit edilecek olup asıl kazanan 5 (beş) gün içerisinde Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gelerek sözleşme yapılıp işe başlayacaktır.  Adı geçen personel sözleşme süresinde sözleşme İmzalanıp işlemler başlatılacaktır. Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

15 Haz 2022 - 20:31 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aşıkpaşa Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aşıkpaşa Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Aşıkpaşa Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Aşıkpaşa Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Kirşehir Markaları

Aşıkpaşa Gazetesi, Kirşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (386) 213 40 50
Reklam bilgi