AK Parti İl Başkanlığı, “Partimizden herhangi bir istifa söz konusu olmadı”

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nda son günlerde yaşanan bayrak değişimi hakkında Kırşehir Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla yazlı açıklama yapıldı.
Kırşehir Kamuoyunu bilgilendirmek için AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:
“Partimizde gerçekleşen bayrak değişimleri hakkında doğru bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.
AK Parti İl Genel Meclisi Grup Sözcüsü Durdu Üngel yerine Emre Demirci, İl Genel Meclisi Daimi Üyeliğine Murat Yüksel, Eyüp Baran ve Mehmet Ay seçildi.
AK Parti Kırşehir Belediye Meclisi Grup Başkanı Abubekir Koçyiğit yerine Mustafa Çakır görevi devralırken AK Parti Belediye Meclis üyeliğinde boşalan üyeliğe de Kürşat Güdük geldi.
AK Parti İl Başkanlığında Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Emin Dulkadir yerine Serhat Duran, AR-GE ve Eğitim Başkanı Aydın Kahraman yerine Alparslan Bağrıyanık, Mali ve İdari İşler Başkanı Okay Acer yerine Burhan Soylu, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Mehmet Yavuz olarak görev değişiklikleri gerçekleşti.
AK Parti İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulumuzdan veya partimizden herhangi bir istifa söz konusu olmadı.
Görevi devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar göstermiş oldukları emekleri için çok teşekkür ediyor, görevi devralan kardeşlerimize de başarılar diliyoruz.”
 
 

- Aşıkpaşa Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.asikpasagazetesi.com/haber/9911308/ak-parti-il-baskanligi-partimizden-herhangi-bir-istifa-soz-konusu-olmadi